Golijada u Živinicama: Slaven – Zvijezda 3:3

U sjajnoj nogometnoj predstavi u Živinicama Slaven i Zvijezda iz Gradačca remizirali su rezultatom 3:3, u okviru Prve lige Federacije BiH.

Zvijezda je na teškom gostovanju u Živinicama osvojila bod, no itekako su se gosti morali zalagat da ostvare tih 3:3, pošto su od 15. minute igrali bez isključenog Šarkanovića.

Iskusni Mirnes Salihović je zabio za 1:0 nedugo nakon tog isključenja Šarkanovića, ali je mladi Mehić brzo poravnao rezultat na 1:1.

U 30. minuti Slaven ponovo vodi, Gogić je pogodio, a do kraja prvog dijela Jaćimović donosi gostima iz Gradačca novo izjednačenje, mada su mogli čak i do preokreta nakon šanse Brčkalića.

Golijada je nastavljena u drugom dijelu. Slaven je uspio ponovo da povede 3:2, ali je Sarić sjajnim golom spasio Zvijezdu i donio joj bitan bod.

Nakon 14. kola, Zvijezda je na trećem mjestu, a Slaven na 12. mjestu Prve lige Federacije BiH.

Slaven – Zvijezda 3:3

NK Slaven: Brezičanin, Todorović, Numanović, Majdančić, Trumić, Salihović, Mujić, Islamović, Salihović, Gogić, Mujagić.

NK Zvijezda: Prljača, Petrović, Brčkalić, Šarić, Jusufbašić, Jaćimović, Kadrić, Mehić, Šarkanović, Vulić, Hasukić.