Pripreme za prijevremene izbore u Srebreniku privode se kraju. Građani, njih 39.074 sa pravom glasa, imaće priliku da biraju između dva kandidata – Adnana Bjelića iz koalicije Ujedinjeni za Srebrenik (NiP-NS-SDP) i Nermina Tursića iz Stranke demokratske akcije (SDA).
Adnan Bjelić gostovao je večeras u programu televizije N1, u emisiji “Dan uživo” u kojoj je govorio o svom dosadašnjem radu i planovima za razvoj Srebrenika, ukoliko dobije povjerenje građana.
Bjelić je u emisiji govorio i o Planu 60 koji je, kako je rekao, konkretan, mjerljiv i ukoliko mu građani ukažu povjerenje, oni će za 20 mjeseci moći uzeti taj Plan 60 i zaokružiti ono što je urađeno i ono što nije urađeno.
“Taj plan obuhvata sve segmente života, od modernizacije javne Uprave, poboljšanja stanja privrede, infrastrukture, poboljšanja kvalitete života i stvaranja ambijenta za saradnju svih kako političkih partija tako i ostalih aktivista u Srebreniku” – rekao je Bjelić.
Snimak emisije možete pogledati ovdje – Dan uživo – gostovanje Adnan Bjelić
Plan 60 pogledajte ovdje – Adnan Bjelić PLAN 60
Source: STUDIO D TK